Томат «Gezahnte»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Gezahnte (читається як «Гэцантэ», перекладається з німецької як «зубчастий» або «з зубчастим краєм») або Gezahnte Bührer-Keel. Також відомий як Гезанте, Гэзахнте, Бюрер Кеель, Зубчастий, Зубчастий помідор Бюрер-Кіль.

2. Історія: рідкісний сорт родом з Італії. Був вперше представлений Ізабеллою Бюрер-Кіль (Isabella Buhrer-Keel) з Базеля (Швейцарія), що отримала насіння цього сорту від італійця, мама якого вирощувала ці томати в Неаполі (Італія). Сорт був запропонований в щорічник Seed Savers Exchange 2003 році Сільвією Давац (Sylvia Davatz) з Вермонта (США), яка отримала насіння від Pro Specie Rara в 2001 році.

3. Характеристика рослини: раннього терміну дозрівання. Кущ високий, індетермінантний, досягає висоти до двох метрів. Добре росте у відкритому грунті, але більше любить тепличні умови.

4. Як формувати: можна вирощувати в один або два стебла, з підв'язкою і пасынкованием.

5. Форма і маса плоду: плоди просто чудо! Цей томат заінтригував багатьох томатоводов і прикрасив не тільки грядки, але й страви на столі. На одній кисті зав'язується багато плодів витягнутої і часто ребристої форми, масою по 150-300 грам.

6. Колір томатів: колір плодів червоно-рожевий.

7. Смакові якості: смак дуже приємний, солодкий з кислинкою, з яскраво вираженим томатним ароматом. Це дозволяє любителям звичайних томатних смаків вирощувати екзотичні за формою плоди. У розрізі плоди напівпорожні, так як насіннєва камера не заповнює всю внутрішність плоду, а зосереджена в центрі. Зате стінки товсті, щільні, м'ясисті, цукристі на розломі.

8. Використання: помідор сорту Gezahnte один з найбільш підходящих для фарширування. Потрібно всього лише насіння видалити ложкою. Або ж розрізати плід вздовж і зробити фаршировані «човники». Порізані плоди кільцями теж цікаво прикрасять будь-які страви. Цей сорт можна завяливать. З-за щільних і м'ясистих стінок томат Gezahnte підходить для приготування густих і ароматних томатних паст, соусів, кетчупів.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий