Оплата і Доставка


ОПЛАТА

Оплачувати насіння можна:

- переведенням на карту Монобанку (передоплата); Номер карти прийде в автоматичному СМС.

- післяплатою (при отриманні).

- оплата на карту Ощадбанку (для РФ і країн СНД) - реквізити оплати відправляємо на Email після уточнення адреси доставки.

- PAYPAL - реквізити оплати відправляємо на Email після уточнення адреси доставки.

Економно - переказ на карту. Після оформлення замовлення Вам відразу приходить смс від нашого сайту з номером Вашого замовлення, з номером картки та суму до сплати (тільки за насіння). Після оплати обов'язково повідомте, що заказ був оплачений. В смс вказано номер телефону (Юля), куди потрібно повідомити. Або повідомити на електронну пошту (вказана вгорі сайту).


Оплачувати потрібно протягом 3х днів, інакше замовлення анулюється. Замовлення відправляємо на протязі 7 робочіх днів після оформлення замовлення. Неоплачені замовлення не збираємо, не відкладаємо і не бронюємо.

Доставка оплачується Вами на пошті при отриманні посилки.


Не економно - післяплата, тобто, оплата при отриманні. Ми відправляємо замовлення, довіряючи людям, що вони прийдуть і заберуть його. Але при отриманні Ви оплачуєте:

- доставку;

- гроші за сам товар (насіння);

- гроші за те, що пошта перешле нам гроші за насіння.


ДОСТАВКА

Відправляємо Новою поштою та Укрпоштою Експрес.

Міжнародні замовлення відправляємо рекомендованим листом з трек номером. Трек номер повідомимо на Ваш Email

Нова пошта - переказ на карту Монобанку.
Доставка на Нову пошту коштує 40 гривень. Якщо Ви оплачуєте на карту за насіння, то доставку оплачуєте при отриманні - 40 гривень.

Нова пошта - накладений платіж.
В такому випадку з Вас, крім доставки в 40 грн., ще попросять 20 грн.+2 % від загальної суми за товар.
Наприклад, Ви зробили замовлення на 200 гривень. Потрібно буде оплачувати поштою: 200 гривень за насіння + 40 грн за доставку , +20 грн комісія за переказ грошей+2 грн(2% від 200 грн) . У нас на сайті вартість доставки Нової пошти підраховуються без добавляения 2% від суми переказу за насіння.Відправляємо Укрпоштою Експрес.

Укрпошта - переказ на карту Монобанку.

Доставка Укрпошти Експрес коштує 35 грн. Якщо Ви оплачуєте на карту за насіння, то доставку до 35 грн. оплачуєте при отриманні товару.

Укрпошта - накладений платіж.

В такому випадку з Вас, крім доставки 35 грн., ще попросять 10 грн. для переказу грошей нам за насіння.У якому вигляді Ви отримуєте насіння?

Фасовка томатів і перців 12-15 насіння.
Фасовка огірків - 20 насінин.
Фасовка кукурудзи-50 насінин.

Все розфасоване в прозорі пакети ZIP-LOCK з коротким описом. Назва, висота, формування, вага, колір, форма, смакові якості, використання плодів.