Томат 'Zebra Zolta'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Zebra Zolta. Робочою назвою було Kozula 179. Іноді ще називають Zebra Volta.

2. Історія: Zebra Zolta була створена польським селекціонером Ганною Янковскі (Kozula). На момент стабілізації в 2015 році сорт був поколінні F6. Тоді він набув стабільність і був випущений в світ.

3. Характеристика рослини: сорт Zebra Zolta середньостиглий. Вирощується в теплицях і відкритому грунті. Високорослий, індетермінантний, до 180 см. Стовбур товстий, лист простий. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати: можна вирощувати в 1-3 стебла з обов'язковою підв'язкою й пасинкуванням. По мірі зростання потрібно видаляти нижнє листя.

5. Форма і маса плодів: форма приплющено-округла, з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса томатів 200-300 грамів.

6. Колір томатів: Zebra Zolta має спочатку жовтий колір з зеленими смугами, потім стає  більш помаранчевим, гірчичним, а зелені смуги можуть поступово стати коричневими. Всередині м'якоть охрового кольору із зеленуватим гелем.

7. Смакові якості: томат солодкий, з кислуватим присмаком, ароматний і дуже м'ясистий!

8. Використання: для свіжих салатів, нарізання, консервації у вигляді пасти, соусу, кетчупу. Природна кислинка дозволить менше додавати оцту або кислоти. Корисний для алергіків.

Повідомляється, що Kozula 179 або Zebra Zolta може 'грати' і показувати зміни. Припускаємо, що можуть змінюватись колір, смуги. Але у нас він показав себе стабільно і нагородив щедрим врожаєм.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий