Томат «White Queen»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: White Queen (читається як «Вайт Квін», перекладається як «Біла королева»). В інших джерелах цей сорт також називають Біла Королева або Білий королівський.

2. Історія: фамільний сорт-реліквія родом із США. Вперше був представлений ще в 1882 році компанією Livingston Seed Company зі штату Огайо, США. Потім згадувався в каталозі 1941 року, де сорт був представлений компанією Earl May Seed Company зі штату Айова, США. Пізніше сорт був занесений в базу Міністерства сільського господарства США (USDA). Крейг Леулье (Craig Lehoullier) отримав насіння з бази USDA кілька десятиліть потому і поділився ними з доктором Каролін Мейл (Carolyn Male), яка і запропонувала їх в каталог Seed Savers Exchange в 1995 році.

3. Характеристика рослини: цей томат середньостиглий, високорослий, до 180 см.

4. Як формувати: найкраще вирощувати в 2 ствола з пасынкованием.

5. Форма і маса плоду: зав'язує великі, плоско плоди середньою вагою 400 грам.

6. Колір томатів: плоди по цвіту білі, молочні. Коли повністю достигають, то стають злегка жовтими рожевими мазками на вершині.

7. Смакові якості
: смак томату Біла королева дивний – дуже солодкий, з приємним, легким фруктовим ароматом. В томатах мало насіння, м'якоть соковита, але м'ясиста.

8. Використання: цей сорт можна використовувати для свіжих салатів, соків, пасти і дієтичного харчування.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий