Томат 'Видимо-невидимо'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Це один з найбільш врожайних сортів томатів!

1. Оригінальна назва: Видимо-невидимо.

2. Історія: Виробник - агрофірма Сибірський сад (Новосибірськ). Став популярним завдяки своїй врожайності, яку можна порівняти з гібридними сортами.

3. Характеристика рослини: Термін дозрівання ранній в теплиці та середньоранній у відкритому грунті. Стійкий до похолодань. Плодоносіння тривале, тому Ви завжди будете з томатами. Кущ детермінантний, низькорослий, штамбовий, висота 60-80 см. Стовбур товстий, потужний. Лист простий. Квіткова китиця простого і проміжного типу, зав'язується по 5-8 плодів.

В оригінальному описі сорту Видимо-невидимо зазначено, що перша китиця з'являється над 4 листом, 2 китиця над 6 листом. І наступні зав'язуються через один лист. Ми при вирощуванні не підраховували.

4. Як формувати: Пасинкувати цей сорт не потрібно. Досить видалити перші 2-3 пасинки, щоб сформувати штамб. Ми були дуже здивовані! Коли зав'язалися плоди, то вони утворили 'шапку' на верхівці штамбу. Ціла гора плодів, через що кущ ледве тримався, хоча і був прив'язаний до кілочка. Деякі томатоводи вирощують кущ в 3 стовбура, але тоді він займає більше місця.

Обов'язково потрібна підв'язка! Сорт дуже врожайний, і  кущ зазвичай завалюється на землю від ваги плодів.

5. Форма плоду: Форма плоду округла, останні плоди дрібніші і мають легкі ребра біля плодоніжки. Маса плодів 60-100 грамів.

6. Колір томатів: Забарвлення плодів Видимо-невидимо червоне, без зеленої або жовтої плями біля плодоніжки. У розрізі так само червоні з більш світлим гелем в насіннєвих камерах.

7. Смакові якості: Смак ніжний, м'який, з приємним томатним ароматом. Структура м'якоті на розломі цукриста. Стінки та перегородки товсті, але й достатньо соку.

8. Використання: Використання універсальне. Один з кращих томатів для консервації та іншої переробки на зиму. Плоди добре зберігаються після збору врожаю. Не тріскаються.

Стабільний сорт. Дуже популярний серед томатоводів. Цінується за високий врожай. Видимо-невидимо - добрий сорт для вирощування у великих ємностях. Охайний кущ. Плоди можуть бути трохи дрібнішими, ніж у теплиці або у відкритому грунті, але незначно.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий