Томат «Цекиновский гігант»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН

1. Оригінальна назва: Цекиновский гігант (tomato Tsekinovsky Giant для іноземних друзів).

2. Історія: в 2018 році ми отримали в подарунок насіння від Валентини Орел, яка проживає в селі Цекинівка, Ямпільського району, Вінницької області. Ця жінка вирішила з нами поділитися її фамільним сортом, який вирощувала ще її мама. Сорту набагато більше, ніж 50 років, як стверджувала Валентина. Назви у родині ніхто не пам'ятає і на запитання від нас, як же його назвати, то вона запропонувала, щоб ми самі дали назву. У нашій колекції є багато іноземних фамільних сортів. Але не було жодного фамільного сорти з України. Тепер Цекиновский гігант став першим сортом в нашій колекції, який представляє томатне спадщина України. Як ми не старалися, то ніде не знайшли схожі сорту.

3. Характеристика рослини: томат Цекиновский гігант середньостиглий. Підходить для вирощування в теплицях та відкритому грунті. Рослина висока, індетермінантна, виростає до 200 см Стебло товстий, потужний. Лист простий, регулярний. В кисті зав'язується 3-5 гігантських злив.

4. Як формувати: рекомендуємо вирощувати в 2 стебла з пасынкованием і підв'язкою. Бажано підв'язувати і кисті, вони важкі.

5. Форма і маса плоду: округло-сливовидная з більш чи менш вираженим «носиком». У великих плодів форма більш округла, як «діжечку». А ті, що трохи менше (на верхніх кистях, наприклад), не мають яскраво виражений «носик», витягнутість. Маса 300-500 грам. З махрових квітів можуть виростати великі плоди більше 1 кг.

6. Колір томатів: яскраво-червоний. У розрізі м'якоть малиново-червона.

7. Смакові якості: Цекиновский гігант дуже смачний – солодкий з помірною кількістю кислот і яскравим, томатним ароматом. М'якоть, суцільна, густа м'якоть. Насіння дуже мало.

8. Використання: прекрасний сорт для свіжих салатів, соків, густих соусів. Для нарізки, консервації шматочками.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий