Томат 'Sweet Tooth'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Дуже красиві, солодкі томати від Бреда Гейтса.

1. Оригінальна назва: Sweet Tooth. Так само в деяких джерелах може називатися Ласун або Солодке ікло.

2. Історія: цей сорт-новинку розробив селекціонер Бред Гейтс (Brad Gates, Wild Boar Farm, Califоrnia, USA).

3. Характеристика рослини: термін дозрівання ранній. Відмінно показав себе у відкритому грунті. Кущ індетермінантний, високий, 180 см. Стебла тонкі, лист простий, тонкий, пониклий. Китиця проста, зав'язується 5-7 плодів.

4. Як формувати: сорт Sweet Tooth можна вести в 2-3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: довгі, невеликі, перцевидні плоди красиво виглядають в китиці. Форма 'міні-перчик' або 'бурулька', гладка, із гострим кінчиком. Маса плоду 50-70 грамів.

6. Колір томатів: Sweet Tooth має фіолетово-бурі плоди з зеленими смужками. При повному дозріванні смужки стають жовтуватими. У розрізі бордові, темно-малинові.

7. Смакові якості: дуже смачний томат. Досить солодкий з гармонійною, приємною кислотою. Аромат фруктово-томатний, тобто з переважанням екзотичних ноток. Структура м'якоті масляниста, м'ясисті.

8. Використання: хороші томати для салату і дуже смачного соусу, кетчупу. Придатні для консервації. Зберігаються кілька днів після збору, тріщин на шкірці не було.

Сорт молодий, але випущений як стабільний. У дуже рідких випадках можливі незначні зміни - відсутність носика, менш строкате забарвлення. Але у нас він зріс правильним, як і зазначено Бредом Гейтсом з Wild Boar Farms.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий