Томат 'Stump of the world'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Реліквія. Для любителів великих, рожевих томатів!

1. Оригінальна назва: Stump of the World. Так само може називатися Пень світу.

2. Історія: Представлено Беном Квізенберрі , штат Огайо. Онук Бена Квізенберрі сказав, що оригінальний сорт «Пень світу» мав спочатку регулярний тип листа, і він був перейменований ним Біг Бен.
Інша версія полягає в тому, що цей сорт був названий Беном Квізенберрі завдяки одному віршу з Біблії. Бен був дуже релігійною людиною.

У 1982 р. Бен дав інтерв'ю, в якому сказав, що людина, коли вона з природою, вона близька до Бога. Бог є природа, а природа - це Бог.

У нього була невелика компанія 'Big Tomato Gardens'. Його пристрасть полягала в збереженні старих сортів томатів. Завдяки йому збереглися такі сорти як Brandywine, Long Tom, Golden Sunray, чеський Bush, Mortage Lifter. Помер у 1986 р., в 99 років. Сорт Пень світу потрапив в SSE в кінці 70-х років.

3. Характеристика рослини: томат Пень світу середньостиглий. Добре росте як в теплицях, так і у відкритому грунті. Кущ індетермінантний, середньорослий, до 150-170см. Стебла товсті, лист картопляного типу, широкий. Квіткова китиця проста, в китиці по 4-5 плодів.

4. Як формувати: вирощувати кущ бажано в 2-3 стебла. Обов'язково потрібно підв'язувати та пасинкувати.

5. Форма і маса плоду: форма плодів приплющено-округла, салатного типу. Біля черешка на великих плодах можуть бути невеликі ребра. Маса плоду 300-400 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення плодів яскраво-рожеве, без жовтої плями біля плодоніжки.

7. Смакові якості: смак плодів сорту Пень світу дуже хороший - солодкий, з гармонійною, легкою кислинкою. Аромат яскравий, томатний. Структура м'якоті масляниста, соковита, м'ясиста.

8. Використання: кращі томати для свіжих салатів, гарніру, томатного соку. Плоди після збору врожаю зберігаються недовго, 3-5 днів. Тріщин на шкірці не було. Але в період дозрівання поливати не рекомендуємо.

Сорт Пень світу стабільний, старий, вважається реліквією.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий