Томат 'Sprite'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Sprite. В інших джерелах називають Ельф.

2. Історія: невідома. Якщо у вас є інформація про цей сорт, поділіться, будь ласка, в коментарях внизу. Цей сорт не є гібридом.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий і тривалого плодоношення. Краще вирощувати у відкритому грунті, тому що кущ низькорослий, детермінантний, до 100 см. Стебла тонкі, міжвузля довгі, листки прості, трохи округлені (ближче до картопляного типу), мають специфічний запах (не томатний).

4. Як формувати: сорт Sprite можна не формувати, тобто, не видаляти пасинки. Але він Вам буде дуже вдячним, якщо кожну тонку, гнучку стеблинку підв'язати мотузкою до горизонтальної перекладини (П). Адже на цих ажурних гілочках нагромождені розкішні, багаті, довгі і складні китиці з плодами-черрі по 10-20 штук.

5. Форма і маса плоду: форма плоду фінікова (Date) – видовжені черрі, «пульки». Маса 10 грамів.

6. Колір томатів: темно-червоні, а в розрізі трохи світліші – рожеві.

7. Смакові якості: дуже солодкий, хочеться запивати водою. Аромат фруктовий, насичений. Стінки щільні, хрусткі. Дуже смачний!

8. Використання: для свіжого споживання, прикраси страв, незвично смачного соусу і цільноплодової консервації. Можна збирати плоди цілими гронами. Зберігаються довго, до тижня.

Сорт Sprite показав себе стабільно і засипав солодким врожаєм. Ще він незвичайний тим, що його листя має смородиновий запах. Є такі сорти зі смородиновим ароматом листя. Але мені він точно нагадував чоловічі парфуми! Коли довго займаєшся підв`язкою, то запах томатів стає нестерпним. Але цей видавав благородний аромат. Унікальний сорт.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий