Томат 'Spenser'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Щільні, солодкі, консервні, красиві. Що ще потрібно?

1. Оригінальна назва: . Spenсer. Чеською:  rajce Spencer (томат Spencer). Інша назва Спенсер.

2. Історія: це сорт чеської селекції. Раніше він випускався як гібрид F1, але багато колекціонерів вирощують його вже кілька років. Наразі, він стабілізувався. (Наприклад, як гібридні сорти Де-Барао). Таке насіння Спенсера потрапило і до нас. Другий рік показав себе стабільно, повністю зберігаючи оригінальні  ознаки.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньопізній для відкритого грунту та середньостиглий для теплиць. Кущ високий, індетермінантний, 180-200 см. Стовбур не товстий, але міцний. Лист простий, вузький, під впливом високих температур часто скручується. Китиця проста, довга. Зав'язується 5-6 плодів.

4. Як формувати: сорт Спенсер бажано сформувати в 2 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: округлі, коктейльні, рівні, гладкі, без плям біля плодоніжки. Маса плоду 30-40 грамів.

6. Колір томатів: в технічній стиглості забарвлення незрілих плодів відрізняється від інших. Молочно-білі, потім трохи жовтіють. І при повній стиглості - червоні або темно-червоні.

7. Смакові якості: поєднання щільності з просто чудовою солодкітю роблять їх унікальними і несхожими на інші сорти. Аромат томатний, м'який. Стінки щільні, тверді, всередині м'ясисті, насіння дуже мало. Структура м'якоті цукриста на розломі. Дуже смачний томат, який нас вразив.

8. Використання: для свіжого споживання, салатів, нарізання, гарніру. Консервація цілими плодами - на ура! Для в'ялення та заморозки. Для густих кетчупів і соусів. Зберігається чудово, шкірка не тріскається.

Сорт Spenser можна зустріти під назвою Spenser F1. Іноді так роблять компанії з продажу насіння, щоб люди самі не збирали насіння. Але жодного відхилення ні у нас, ні в інших колекціонерів не було помічено. Стабільність перевіряли 2 роки поспіль, і рослина була стабільною по всім параметрам. Унікальний томат, який ми завжди будемо вирощувати. Смак плодів для вимогливих.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий