Томат 'Sgt. Peppers'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Цей сорт - мрія любителів серцеподібних томатів.

1. Оригінальна назва: Sgt. Peppers. Так само може називатися Sgt. Pepper's або Сержант Пеппер.

2. Історія сорти: Створив цей сорт селекціонер Джейсон Хейнс (Jason Haynes, Tidewater, Virginia). Його сторінка є у Фейсбуці - Seaside Seeds. І магазин Seaside Seeds
У 2010 році він був в покоління F 1. Батьківськими сортами були OSU Blue і German Red Strawberry (Німецька червона суниця).

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Добре росте у відкритому грунті, але більше дасть врожаю в теплиці.
Кущ індетермінантний, високий, 180-200 см. Стебло тонке, ліановідне. Лист простий, обвислий, вузький. Квіткова китиця проста і рідко подвійна. В китиці по 5-6 плодів.

4. Як формувати: формувати сорт Sgt. Pepper бажано в 1-2 стебла. Пасинкування і підв'язка обов'язкові.

5. Форма і маса плоду: форма плодів томата Сержант Пеппер дуже красива - серцеподібна. Біля черешку широкі і звужуються до вершини. Маса плодів 100-300 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення вражаюче- синій антоціан під впливом сонця перетворюється майже в чорний і м'яко переходить в темно-рожевий. У розрізі рожеві.

7. Смакові якості: смак дуже хороший, солодкий, з легкою, доповнюючою кислинкою. Аромат яскравий, томатний, з екзотичним присмаком. Структура масляниста. Плоди рівномірно м'ясисті і соковиті.

8. Використання: краще використовувати в свіжому вигляді - ароматні, соковиті салати, нарізка, закуски. Але й відмінно підійде для соків і пасти. Зберігаються плоди кілька днів після збору врожаю. Тріщин на шкірці не було.

Автором заявлено, що сорт Sgt. Pepper стабільний. Самі красиві і яскраві плоди будуть рости на відкритому сонці, більше буде проявлятися антоціан.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий