Томат 'Sart Roloise'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Sart Roloise. В інших джерелах називають Сарт Ролауз.

2. Історія: автор сорту Roland Boulanger (Сар-Есташ, Бельгія). Він схрестив сорти White Wonder (білоплідний, сімейна реліквія) і Baby Blue (антоціановий, тип черрі). Отриманий в 2012 р. сорт молодий і може зрідка давати відхилення. Але вони поки що не помічені колекціонерами.

3. Характеристика рослини: сорт Sart Roloise середньостиглий. Для теплиць і відкритого грунту. Кущ індетермінантний, високий, виростає до 2 метрів. Стебло товсте, листки прості. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-6 плодів.

4. Як формувати: найкраще формувати в 2-3 стебла. Пасинкування і підв'язка обов'язкові.

5. Форма і маса плодів: форма плодів приплющено-округла, іноді з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса 200-400 грамів.

6. Колір томатів: основний колір слонової кістки багато прикрашає антоціан, що розливається від черешку і до середини плоду. При яскравому сонці, і якщо томат трохи повернутий вершиною до світла, то ви можете спостерігати 'тигрові' сині смужки. Ці смужки більше залежать не від сорту, а від сонця і положення плоду на китиці. М'якоть вершкового кольору.

7. Смакові якості: солодкий без кислот і з хорошим свіжим ароматом, в якому присутні фруктові нотки. М'якоть соковита.

8. Використання: для свіжого споживання у вигляді салатів, закусок. Для переробки на зиму і соків. Для аллергиків, у кого проблеми з продуктами червоного кольору.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий