Томат «Царська гілка»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Царська гілка.

2. Історія: молодий сорт родом з Росії. Був розроблений селекціонерами з російської агрофірми «Аеліта» та включений до Держреєстру РФ в 2011 році.

3. Характеристика рослини: одне задоволення спостерігати, як зростає цей сорт томату! Сорт середньостиглий, але при гарній, теплій погоді визріває трохи раніше, тому може вважатися ранньостиглим. Відмінно росте у відкритому грунті або в грядках під навісом з агроволокна. Встигає віддати урожай до хвилі фітофторозу і до холодів. Кущ детермінантний, 80 див. Повні кисті плодів повністю обважують кущ. Це багатий сорт.

4. Як формувати: бажано підв'язувати до горизонтальній опорі всі стебла, якщо хочете побачити справді царські гілки. Іншого цей сорт не заслуговує. Або, якщо немає можливості, то підв'язувати кущ до високій палиці, яка стійко встромлено в землю. Пасинкувати не потрібно, стебел наростає приблизно 6-9.

5. Форма і маса плоду: округлі плоди масою 80-100 грам.

6. Колір томатів: плоди яскраво-жовті, потім помаранчеві, золотисті,

7. Смакові якості: багато хвалять, і дійсно, «Царська гілка» — смачний томат. Має солодкуватий смак, освіжаючий. Аромат яскравий, насичений, томатний. М'якоть всередині соковитий, стінки товсті (але не тверді).

8. Використання: використання томату «Царська гілка» — універсальна! Для ринку, для родичів-городян, для зберігання. А особливо приємний сорт для тих, хто приїжджає на дачу раз в тиждень. Із-за товстих стінок плоди дружно дозрівають на кущу, не тріскаються та не обмякают.

Урожай можна зібрати за 2-3, максимум за 4 рази. Для салатів і закусок, для консервації, пасти, соків. Для тих, хто страждає алергією на червоно-забарвлені продукти. Сорт томату «Царська гілка» заслуговує таке прекрасне назву.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий