Томат 'Rosa de Barbastro'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Великий, рожевий біфштекс, з чудовим смаком.

1. Оригінальна назва: Rose de Barbastro. Так само може називатися Роза де Барбастро.

2. Історія: цей сорт є старою реліквією в селі Барбастро, провінція Уеска, Іспанія. Томат дуже смачний і вважається одним з кращих. 9 жовтня 2014 року був позначений як іспанський національний бренд.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Добре росте у відкритому грунті, але краще урожай дає в теплиці. Кущ індетермінантний, високий. Стовбур товстий, лист простий. Квіткова китиця проста, зав'язується 3-4 великих плода.

4. Як формувати: цей сорт бажано вести в 1-2 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: приплющено-округлі, злегка ребристі біля плодоніжки. Маса плоду 300-400 грамів і більше.

6. Колір томатів: красивий, рожевий, насичений колір. У розрізі такі ж. Назва Rosa de Barbastro перекладається як Рожевий з Барбастро.

7. Смакові якості: Rosa de Barbastro вважається одним із самих смачних рожевоплідних томатів. Солодкий, з малою кількістю кислот. Аромат ніжний, томатний. Структура м'якоті масляниста, м'якоть м'ясиста, насіння мало.

8. Використання: його їдять тільки в свіжих салатах, тому що на зимову консервацію не залишається. Смачний. Але якщо і залишилися плоди, то вийдуть хороші соки. Зберігаються плоди недовго, шкірка тонка, можуть бути тріщини.

Сорт Rosa de Barbastro стабільний, старий сорт. Справжній іспанський фаворит. І вам сподобається.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий