Томат 'Queen of the Night'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Розписний, красивий, ніби іграшка.

1. Оригінальна назва:  Koеnigin der Nacht. Так само можна називати Queen of the Night або Королева ночі.

2. Історія: Цей сорт з'явився у німецьких інтернет-маназинах. Магазин Deaflora Aromagartenerei (Andrea Helmich) повідомляє про те, що це їх власний сорт.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання сорту Queen of the Night середньостиглий. Добре росте в теплицях та відкритому грунті. У теплиці виростає вище. Кущ індетермінантний, середньорослий, до 150 см. заввишки. Стебло не товстє, лист простий, темно-зелений. Квіткова китиця проста, на неї зав'язується по 5-6 плодів.

4. Як формувати: формувати сорт Королева ночі краще в 2 або 3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: форма плодів приплющено-округла. Маса 80-150 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення екзотичнє. На червоному тлі біля черешка проявляється чорний антоціан, а вершина плоду прикрашена помаранчево-золотистими штрихами. Триколірний. У розрізі темно-червоний.

7. Смакові якості: приємний смак - солодкий, з легкою кислинкою. Аромат пряний, екзотичний. Структура м'якоті масляниста, м'ясиста.

8. Використання: томат Королева ночі гарний у свіжих салатах. Він підійде для прикраси страв і закусок. Так само можна використовувати для переробки на зиму. Зберігається кілька днів після збору врожаю. Тріщин на шкірці не було.

Сорт Koenigin Nicht der стабільний і показав себе відмінно! Хворобостійкий, плідний і дуже красивий.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий