Томат 'Persuasion'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Хочете подивитися, як малює природа? Кожен томат наче картина!

1. Оригінальна назва: Persuasion. Так само може називатися 'Переконання'.

2. Історія: створив цей сорт відомий селекціонер Бред Гейтс (Brad Gates, Wild Boar Farms, Каліфорнія, США). Випущений в продаж в 2015 році.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Сорт 'Переконання' відмінно росте в теплиці і у відкритому грунті. У теплиці плодоносить до самих заморозків. Кущ індетермінантний, середньорослий, до 150-170 см. у висоту. Стебло нетовсте, лист простий. Китиця проста і в ній 4-6 плодів.

4. Як формувати: формувати можна в 1-2 або 3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плодів: форма плодів Persuasion округла. Маса плодів 50 -110 грамів.

6. Колір томатів: Забарвлення чудове! Чарує і закохує з першого погляду. Основний фон червоно-малиновий. На ньому біля черешку під дією сонячних променів проявляється синій колір антоціану. Далі плід розписують штрихами зелені смуги, які при дозріванні стають помаранчевими. Триколірний!

7. Смакові якості: смак багато з тих, хто пробував - хвалять. Солодкі, соковиті, ароматні! Підтверджуємо. Структура м'якоті більше масляниста. Шкірочка тонка, плоди хоч і невеликі, але ближче до салатному типу.

8. Використання: для свіжого споживання, для переробки на зиму - соки, кетчупи, пасти. Зберігаються плоди сорту Persuasion максимум тиждень після збору врожаю. Але їх велика перевага в тому, що плоди можуть просто довго висіти на кущу без псування.

Сорт Persuasion в 2015 році випущений як стабільний. Проте якщо буде мало сонячного світла, то менше проявиться антоціан, який відповідає за синій колір. Чи проявиться у вигляді 'напилення'- синьо-коричневого відтінку. Сорт рідкісний і дуже красивий.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий