Томат «Orange Strawberry»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Orange Strawberry (читається як «Оріндж Стробери», перекладається як «Помаранчева полуниця»). Також відомий як German Orange Strawberry, Німецька полуниця помаранчева, Німецька помаранчева полуниця, Помаранчева полуниця, Помаранчева ягода або Суниця німецька помаранчева.

2. Історія: сорт родом із США. Насіння цього томату були виявлені випадково Марджорі Морріс (Marjorie Morris) (Індіана, США) в якості пересорта в упаковці з насінням сорту Pineapple і відправлені нею докторові Каролін Мейл (Carolyn Male), яка і представила цей сорт у щорічнику SSE в 1995 році.

3. Характеристика рослини: томат сорти Orange Strawberry раннього терміну дозрівання. Кущі високорослі, індетермінантні, до 180 см.

4. Як формувати: можна вирощувати в 2-3 стебла з пасынкованием і подвязыванием.

5. Форма і маса плоду: на кистях зав'язуються дуже красиві, великі плоди серцеподібної форми. Маса плодів на перших гронах може бути по 400-600 грам. Потім плоди зазвичай мають вагу по 200 грам.

6. Колір томатів
: забарвлення яскраво-помаранчева.

7. Смакові якості: томат Orange Strawberry солодкий з освіжаючою кислинкою, аромат ближче до томатного, але більш м'який. М'якоть щільна, м'ясиста, насіння дуже мало, масляниста.

8. Використання:
цей сорт зазвичай використовують для свіжих салатів, закусок і приготування пасти та соусів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий