Томат 'Mrs. Schlaubaugh's Famous Strawberry'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Красиві, серцеподібні, з прекрасною м'якоттю.

1. Оригінальна назва: Mrs. Schlaubaugh's Famous Strawberry. Так само може називатися Знаменита полуниця місіс Шлаубах. Або Місіс Шлаубах знаменита полуниця.

2. Історія: невідома. Ці томати поширюють J & L Gardens, які їх отримали від якихось Гленна і Лінди (Сандхілл). Зараз вони є у багатьох колекціонерів. Гідний сорт.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Краще вирощувати в теплиці, але можна і в відкритому грунті. Кущ індетермінантний, середньорослий, 150-180 см. Стовбур тонкий, ліановідний, лист простий, повислий. Китиця проста, з 3-5 плодів.

4. Як формувати: Знамениту полуницю місіс Шлаубах можна вести 1-2 або 3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: за формою серцевидні, з гострим кінцем, гладенькі плоди. Маса плоду зазвичай 200-400 грам. При нормуванні квітів і хорошій підгодівлі можуть вирости і до 1 кг.

6. Колір томатів: темно-рожевий, без плям біля плодоніжки.

7. Смакові якості: ці томати повинні добре визріти, повисіти на кущу або полежати вдома. Свіжезірвані більш прісні. Але визрілі дуже смачні. Солодкі, з яскравим, гарним ароматом. Неможливо відірватися. М'якоть масляниста, соковита. Насіння дуже мало! З одного плоду 30-50 насінин. Структура м'якоті масляниста, тане в роті.

8. Використання: чудові салати, ароматні соки. Зберігається недовго, плоди розм'якшуються. Тріщин не було.

Сорт Mrs. Schlaubaugh's Famous Strawberry швидше за все стара реліквія. Стабільний. Дуже красивий. Смак потрібно почекати до повного дозрівання.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий