Томат «Медовий»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Медовий.

2. Історія
: сорт родом з Росії. Був виведений сибірськими селекціонерами з агрофірми Деметра-Сибір (місто Барнаул). Зареєстровано в Держреєстрі РФ в 2007 році. Великі, рожеві, солодкі плоди – за такими варто полювати!

3. Характеристика рослини: сорт томату «Медовий» раннього терміну дозрівання. Добре росте у відкритому грунті, але кращий врожай дасть в теплиці. Кущ індетермінантний, середньорослий, досягає до 180 см.

4. Як формувати: можна вирощувати в 2 стебла. Вимагає пасинкування і підв'язки.

5. Форма і маса плоду: плоди великі, плоско-округлі, з нечастими реберцями біля плодоніжки. Маса плодів у середньому 300-400 грам, але часто на першій китиці виростають гіганти по 700-1000 грам.

6. Колір томатів: яскраво-рожеве забарвлення.

7. Смакові якості:
для любителів стандартного, традиційного смаку рожевих томатів. Сорт «Медовий» має дуже солодкий, гармонійний смак. Плоди в розрізі м'ясисті, м'якуш соковитий. Аромат приємний, насичений томатний.

8. Використання: смачні, ароматні салати – це те, про що мріють багато хто з нас в кінці зими... Тому краще використовувати для свіжого споживання салатів, закусок, гарнірів. Але томати такі великі та м'ясисті, що чудово підійдуть для приготування соків і пасти, кетчупа на зиму.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий