Томат 'Lovely Lush'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Ошатний, чудовий, грандіозний, королівський.

1. Оригінальна назва: Lovely Lush. Так само може називатися Ловелі Лаш або Прекрасний пишний.

2. Історія: створив цей сорт Бред Гейтс ( Brad Gates, Wild Boar Farms, Каліфорнія, США). Випущений в 2016 році. Сорт молодий і рідкісний.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання у сорту Lovely Lush середньостиглий. Добре росте в теплицях та відкритому грунті. Кущ індетермінантний, високий, 170-200 см. Стебло товсте, лист простий. Китиця проста і рідко подвійна. В китиці по 5-6 плодів.

4. Як формувати: формувати сорт 'Прекрасний пишний' бажано в 1-2 або 3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: форма плодів приплющено-округла, злегка приплющена. Маса 150-200 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення плодів Lovely Lush як дорогоцінний камінь, в якому сплелися різні кольори. В технічній стиглості біля черешка синій антоціан переходить в рожевий фон з зеленими смужками. По мірі дозрівання плід стає синьо-малиновим, на якому зелені смужки дозріли до золотистих штрихів.

7. Смакові якості: смак чудовий. Дуже солодкий, з легкою, приємною кислинкою. Аромат томатно-фруктовий. Структура м'якоті більш масляниста. Соковитий!

8. Використання: використовувати томат 'Прекрасний пишний' можна для свіжих салатів. Але і так само придатний для консервування цілими плодами. Плоди зберігаються недовго після збору врожаю, приблизно 4-5 днів. Але вони можуть довго і без проблем висіти на кущу в китиці. Шкірочка тонка, але тріщин не було.

Сорт Lovely Lush молодий і, можливо, ще не зовсім стабільний. У нас були шикарні плоди з яскравим, правильним забарвленням. Надалі більшість будуть такими самими, за винятком поодиноких випадків. Можуть бути недостатня кількість сонячного світла або різкі перепади нічної та денної температури, що може вплинути на колір і вагу плодів, але незначно. Сорт прийнятий до колекції.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий