Томат «Lime Green Salad» або «Green Elf»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Lime Green Salad (читається як «Лайм Грін Сэлэд», перекладається як «Лаймовий зелений салат»). Також в Інтернеті цей сорт часто зустрічається під назвами Green Elf, Зелений ельф, Политий вапном, Зелений лайм салат, Лайм зелений салат, Лайм Грін салад або Лайм Грін салат.

2. Історія: спочатку сорт був виведений відомим селекціонером Томом Вагнером (Tom Wagner) під назвою Green Elf. У 1980 році сорт був представлений Тімом Петерсом (Tim Peters) в його каталозі Peters' Seed Research під назвою Lime Green Salad.

3. Характеристика рослини: це дуже цікавий сорт, який приверне увагу висотою куща і великою кількістю врожаю. Ранньостиглий томат. Цей сорт дуже низенький, до 30-40 см. Після формування скелета стебел і листя кущ випускає десятки квітів! І виглядають такі кущі як пухнасті кульки. Відмінно росте у відкритому грунті або в грядках під агроволокном.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Єдине, що потрібно, так це підв'язування на палицю чи підкладення під низ деревинок – важкі кущі від урожаю просто не можуть встояти.

5. Форма і маса плоду:
за формою плоско і круглі, вагою по 100-150 грам.

6. Колір томатів: плоди оливкового або жовто-зеленого кольору.

7. Смакові якості: звичайно, як і всі зеленоплодные томати, це солодкий сорт. М'якоть соковита. Присутній змішаний фруктово-томатний аромат.

8. Використання:
так як це ранній сорт томату, то його краще використовувати для свіжих салатів, свіжих соків і закусок. Потім, збираючи другу, третю хвилю поспевших томатів, можна пускати їх консервацію, для кетчупу, пасти, соку на зиму.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий