Томат «Кибиц»

  • Томат «Кибиц»
  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН

1. Оригінальна назва: Кибиц. В деяких джерелах називається як Кибис, Чибіс, Kiebitz, Kibits або Kibic.

2. Історія: молодий сорт з невідомою історією походження. Згідно з одними джерелами, цей сорт був виведений польськими селекціонерами, однак інші джерела в якості країни походження сорту вказують Росію. Комерційний сорт у Східній Європі. У перекладі з німецької слово «Kiebitz» означає «чайка».

3. Характеристика рослини: величезний урожай невеликих перцевидных томатів – це те, що потрібно для консервації. Грона томатів схожі на виноградні. Термін дозрівання у томата сорт «Кибиц» ранньостиглий. Висота куща до 1 метра. Кисті прості.

4. Як формувати: можна не формувати, але вимагає підв'язки.

5. Форма і маса плоду
: на кистях зав'язується дуже багато плодів подовженої форми, перцевідной. Здається, що висять грона великого винограду. Плоди масою 30-60 грам.

6. Колір томатів: плоди яскраво-червоні, без зеленої плями біля плодоніжки.

7. Смакові якості:
смак ніжний, приємний, солодкуватий, з томатним ароматом. М'якоть щільна, цукриста на розломі, і найголовніше для консервації, що в плодах мало насіння – одне «м'ясо».

8. Використання: помідор сорту «Кибиц» ви можете використовувати для консервації, свіжих салатів, закусок і гарнірів, для приготування густих кетчупів і соусів. Підходить для заморожування.
 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий