Томат 'Kecskemeti 549'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Kecskemeti 549 (читається як «Кечкемет 549», перекладається з угорської як «Кечкеметінскіе 549» (тобто «з міста Кечкемет»)). Також відомий як Кечкемет 549.

2. Історія: знаменитий сорт родом з Угорщини. Був виведений селекційною станцією міста Кечкемет (Угорщина) спеціально для цілей консервування. Разом з іншими сортами дозволив Угорщині стати одним з лідерів консервної промисловості і одним з основних центрів вирощування томатів для консервної промисловості.

3. Характеристика рослини:
томат Kecskemeti 549 середньостиглий. Для відкритого грунту і теплиць. Кущ низький, детермінантний, 50 см. У висоту. Стебла не товсті, лист простий. Квіткова кисть проста, щільна, зав'язується 4-6 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування, але все найдовші стебла потрібно підв'язати. Сорт показав хорошу врожайність і кущі можуть просто завалиться на землю.

5. Форма та маса плода: форма слівовідной, тип «paste». Маса 50-60 грам.

6. Колір томатів: червоний, м'якоть теж червона.

7. Смакові якості: сорт томата Кечкемет 549 солодкий з кислинкою. Аромат томатний, насичений. Плід двокамерний, стінки дуже товсті, м'ясисті, цукристі на розломі. Один з найбільш м'ясистих сортів - «вершків».

8. Використання: просто універсальний! Салати, густі соки, соуси, кетчупи. Нарізка на піцу, для в'ялення і заморозки. І звичайно ж, для цільноплідного консервації, квашення, соління. Ринковий, дачний, лежкий!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий