Томат «Ілюзія» (фаршировочный)

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Ілюзія.

2. Історія: сорт родом з Росії. Оригінатор – ТОВ «ГИСОК-АГРО». Сорт був включений до Держреєстру РФ в 2004 році. Надзвичайно схожий на що одержав широке поширення сорт Єллоу стафер (Yellow Stuffer).

3. Характеристика рослини: термін дозрівання томату «Ілюзія» середньостиглий. Кущ високий, до 150-200 див. Сорт помідорів «Ілюзія» добре росте як в теплицях, так і у відритому грунті.

4. Як формувати: формувати можна в 2-3 стебла. Вимагає пасинкування і підв'язки.

5. Форма і маса плоду: унікальний, рідкісний, екзотичний помідор сорту «Ілюзія» просто вражає своєю формою плодів. І все тому, що у них плоди дуже схожі на болгарський перець! По виду не відрізниш, тільки за смаком! Форма кубовидна, ребриста. Кожен томат унікальний – має різну кількість ребер - 2,3,4 ребра. Всередині вони пустотілі, тільки в середині плоду зосереджені насіння, майже не мають навколо себе соку.

6. Колір томатів:
плоди яскраво-жовті, лимонні.

7. Смакові якості
: стінки дуже м'ясисті, щільні, на смак солодкий з кислинкою і томатним ароматом.

8. Використання: Плоди цього сорту томату просто не відрізниш від болгарського перцю. А які вони смачні і фаршировані запечені в духовці – пальчики оближеш! Помідори сорту «Ілюзія» — найбільш підходящі для фарширування.

Використовують для цього м'ясний, овочевий, грибний, сирний, рисовий, яєчний фарші, асорті. Якщо наповнення, наприклад, з вареного рису, рибних консервів і майонезу, то томати не можна запікати в духовці, а їсти свіжими. Якщо наповнення з м'ясного фаршу, то це блюдо запікається в духовці.

Стінки помідорів сорту «Ілюзія» при приготуванні не розвалюються і тримають форму. Можна використовувати цей сорт для заморозки, прикраси страв. Салат з болгарського перцю і томата «Ілюзія» викличе захват у всіх!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий