Томат «Н-34 gelb»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Красиве поєднання синього антоціану, жовтого кольору і маленького 'носика' не залишить без враження!

1. Оригінальна назва: H-34 Gelb. Є робочою назвою лінії.

2. Історія: Автор поки нам невідомий. Так само були відібрані інші варіанти забарвлення - синій з рожевим і синій з червоним.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання томату H-34 Gelb середньостиглий. Добре росте в теплицях та відкритому грунті. Стійкий до основних захворювань. Кущ індетермінантний, середньорослий, 150-180см заввишки. Лист простий, квіткова китиця проста і рідко проміжна. В китиці по 6-8 плодів.

4. Як формувати: формувати томат H-34 Жовтий краще в 2 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково. Пасинки ростуть повільно, простий у догляді.

5. Форма і маса плоду: форма плодів рідкісна: округлі з маленькими гострими носиками. Маса 80-100 грамів.

6. Колір томатів: двоколірне забарвлення. Біля черешка синій антоціан переходить до жовтої вершини. У розрізі жовті.

7. Смакові якості: чудовий смак-солодкий з невеликою кислинкою, аромат з фруктовими нотками, дуже приємний. Структура м'якоті масляниста, плоди соковиті.

8. Використання: використовувати томат H-34 Gelb краще в свіжому вигляді. Але і так само придатний для консервації. Зберігаються плоди недовго, кілька днів після збору. Плоди соковиті, але тріщин на шкірці не було.

Томат H-34 Gelb потрібно вважати не сортом, а лінією. Тому що спочатку варіація розкладена на три кольори - рожевий, жовтий і червоний. Їх вирощують окремо і характеристика зберігається, за винятком поодиноких випадків. Назвати його нестабільним неправильно. За кольоровим забарвленням лінії вже поділено. Єдиним відхиленням може бути зміна 'носика'.

У дуже рідкісних випадках він не такий виражений. Це, до речі, може бути ще пов'язане з різкими перепадами температури. Так само є варіанти з картопляним листом. У нас лист простий. Форма і колір плодів відповідає оригінальній характеристиці.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий