Томат 'Fuzzy wuzzy'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Декоративність у всьому - опушений, плоди смугасті. Унікум!

1. Оригінальна назва: Fuzzy Wuzzy. Так само може називатися Фуззі Вуззі.

2. Історія: відомо тільки те, що насіння Брайан Конноллі і Діана Дорфер отримали від Девіда Каваньяро (Pepperfieldproject, Айова). І потім цей томат в 2006 році був представлений в Щорічнику Seed Savers.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання ранній. Кущ детермінантний, низький 40-60 см. Забарвлення стебел і листя сизе, сріблясте. Стебла трохи хиляться да землі, ворсисті. Листки прості, трохи закруглені, повислі, ворсисті. Квіткові китиці прості і подвійні. Цвітіння рясне. Зав'язується 6-10 плодів. Відмінний сорт для відкритого грунту, між високорослими в теплиці. А так само можна вирощувати у великих горщиках на балконі і у дворі.

4. Як формувати: сорт Fuzzy Wuzzy не треба формувати, пасинкувати і підв'язувати. Ним можна тільки милуватися. Це невеликий, м'який, декоративний кущик, не вимагає особливого догляду. Якщо вирощувати на городі, то грунт під ним потрібно замульчувати, щоб листя і плоди не лежали на землі.

5. Форма і маса плоду: це сливка з носиком. Охайні, без ребер. Маса 30-40 грамів.

6. Колір томатів: плоди у Fuzzy Wuzzy теж опушені м'яким, приємним на дотик, 'персиковим' ворсом. Колір томатів червоний з жовтими смужками. У розрізі червоно-рожеві.

7. Смакові якості: приємний, солодкий смак поєднується з легким томатним ароматом.

8. Використання: для свіжого споживання. Так само підходить для цільноплодової консервації. Довго не зберігаються зірваними.

Сорт томату Fuzzy Fuzzy стабільний. Від нього не відвести очей - такий красивий. На клумбу замість квітів - подвійна користь!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий