Томат 'Dwarf Tennessee Suited'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Смугастий «гном» - для любителів низьких, гарних, смачних томатів.

1. Оригінальна назва: Dwarf Tennessee Suited. В інших джерелах називають Гном Теннессі підходящий. Але рекомендуємо застосовувати оригінальну назву, читається як Теннесі Сьютед.

2. Історія: сорт від Dwarf Tomato Project. Батьківськими сортами були «Rosella Purple» і «Pink Berkeley Tie Dye». Відібрала Patrina Nuske Small (Австралія) і спочатку робочим ім'ям було «Tidy». Пізніше перейменовано в Tennessee Suited. Випущений в 2016 році.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Добре росте у відкритому грунті. Кущ штамбовий, детермінантний, 100 см. Стовбур товстий, лист простий, але широкий, зморшкуватий. Квіткова китиця проста, зав'язується 3-4 плода.

4. Як формувати: сорт Dwarf Tennessee Suited можна не формувати, тобто, не видаляти пасинки. Кущ компактний і пасинки ростуть неактивно. Потрібно тільки підв'язувати найбільші стебла до кілочків або до горизонтальної перекладини вище куща.

5. Форма і маса плоду: форма приплющено-округла, салатного типу, іноді з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса плодів 150-200 грамів.

6. Колір томатів: на пурпурному, фіолетовому тлі проявляються зелені смуги, які з часом стають оливковими. Дуже красивий. У розрізі темно-рожевий, пурпурний.

7. Смакові якості: чудовий, солодкий смак з насиченим пряним ароматом. Структура м'якоті масляниста, ніжна, соковита! Дуже смачний.

8. Використання: для свіжих, ароматних салатів, соків, соусів, пасти. Для різних заготовок на зиму. Зберігаються плоди недовго. Шкірочка тонка і може тріскатися.

Сорт томату Dwarf Tennessee Suited нам дуже сподобався і будовою куща, і кольором-смаком плодів. Кущі охайні, їх нескладно підв'язувати. Плоди дуже ароматні. Показав себе стабільно!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий