Томат «Dwarf Summertime Green»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Dwarf Summertime Green (читається як «Дворф Саммертайм Грін», що перекладається як «Карликовий річний зелений»). Цей сорт томата в інших джерелах також називають Summertime Green, Саммертайм Грін або Літній зелений.

2. Історія: сорт, виведений в рамках проекту Dwarf Tomato Project. Був отриманий Патриной Нуске Смол (Patrina Nuske Small) з Австралії в результаті схрещування сортів Green Giant і Golden Dwarf Champion. Подальшу селекційну роботу провів Девід Локвуд (David Lockwood), який і дав назву сорту в честь своєї новонародженої дочки на ім'я Саммер (Summer). Сорт був випущений в 2011 році.

3. Характеристика рослини: томат сорти Dwarf Summertime Green середньостиглий. Кущі середньорослі, міцні, штамбові, детермінантні, до 120 див. Листя великі, зморшкуваті. Сорт урожайний.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Але стебла потрібно підв'язати, щоб під вагою плодів кущ не впав.

5. Форма і маса плоду: плоди великі, плоско, салатного типу, по 300-500 грам, рівні.

6. Колір томатів: забарвлення світло-зелена. Стиглість можна визначити по м'якості. У розрізі салатові зі світлою м'якоттю. Це один з небагатьох зеленоплодных сортів, у яких колір плодів не стає бронзовим при повному дозріванні, що робить його унікальним.

7. Смакові якості: плоди солодкі з приємною кислинкою, яка підсилює смак. Аромат, як і у багатьох зелених томатів, фруктовий, приємний. М'якоть у міру м'ясиста і соковита.

8. Використання:
сорт Річний зелений використовують для свіжого споживання і переробки на зиму у вигляді соків і соусів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий