Томат 'Dwarf Russian Swirl'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Яскравий томат із серії Гномів -компактний і дуже смачний.

1. Оригінальна назва: Dwarf Russian Swirl. Так само може називатися Дварф Рашен Свердел або Гном Російський вихор.

2. Історія: стабілізовано членами проекту Гномів (Dwarf Tomato Project) в 2011-2015 роках. Виведений в 2005 р. Патриной Нуске (Patrina Nuske) і робоча лінія називалася Допі (Dopey). Батьківськими сортами були Golden Dwarf Champion і Orange Russian 117. Пізніше обраний Крейгом Леугульєром і названий Dwarf Russian Swirl.
Випущений в 2015 році в поколінні F8. Зараз це стабільний сорт.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Кущ середньорослий, у формі чагарника , висотою до 100 см. Стебла товсті, лист простий, великий, зморшкуватий. Квіткова китиця проста, зав'язується 3-5 плодів.

4. Як формувати: сорт Dwarf Russian Swirl можна не формувати, тобто не пасинкувати. Кожне велике стебло-пасинок бажано підв'язувати і видаляти нижнє листя для провітрювання. Але краще сформувати кущ в 3-5 стебел, пасинкувати і все підв'язувати. Так плоди будуть більшими.

5. Форма і маса плоду: томати мають приплющено-округлу форму, салатного типу, гладкі, без ребер. Маса 150-200 грамів.

6. Колір томатів: двоколірне забарвлення плодів, бі-колор. На жовтому тлі червоні, великі плями, на вершині і з боків плода. У розрізі медово-жовті з червоніючим при дозріванні центром.

7. Смакові якості: приємний, солодкий з насиченим томатно-пряним ароматом. Структура м'якоті масляниста, соковита.

8. Використання: для смачних і ароматних салатів. Так само виходять відмінні соки і соуси. Зберігаються плоди недовго, розм'якшуються. Не рекомендуємо занадто поливати при дозріванні плодів, щоб уникнути тріщин на шкірці.

Сорт Dwarf Russian Swirl стабільний. Плодоносить до холодів! Яскравий і смачний.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий