Томат «Dwarf Red Heart»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН

1. Оригінальна назва: Dwarf Red Heart (читається Дварф Ред Хаат). В інших джерелах називається Дварф Червоне Серце.

2. Історія: багато сайтів інформують, що сорт був відібраний і стабілізовано селекціонером Біллом Джеферсом (Bill Jeffers, USA).
Спочатку насіння були отримані з проекту Long Island Seed Project, і це була суміш квітів сорти Dwarf Champion. Але Білл помітив серед кущів один незвичайний, з пулевидными і серцеподібним плодами.

На сьогоднішній час тільки на сайті Long Island Seed Project пишеться, що сорт Red Bullet (він же дуже схожий і на сорт Dwarf Red Heart, можливо, це одне і те ж) помітив і стабілізував Білл Джеферс з сорту Dwarf Champion. Сорт не відноситься до Dwarf Tomato Project.

3. Характеристика рослини: томат Dwarf Red Heart середньостиглий. Відмінний сорт для відкритого грунту. Кущ низькорослий, детермінантний, виростає до 70 см. Стебло товстий, лист простий, зморшкуватий. Квіткова кисть проста, зав'язується 5-6 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Але потребує підв'язці, так як з-за великої кількості плодів кущ може завалитися. Підв'язувати бажано всі самі довгі стебла.

5. Форма і маса плоду: серцеподібна, дуже красива. Маса 80-110 грам.

6. Колір томатів: яскраво-червоні, яскраво-червоні. У розрізі теж червоні.

7. Смакові якості: Dwarf Red Heart дуже смачний з гармонійним поєднанням солодкості і кислоти. Аромат стандартний, томатний. М'якоть з переважанням цукристості.

8. Використання: прекрасний сорт для свіжих салатів, соків, соусів. Для консервації. Може довго висіти на кущі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий