Томат 'Copperhead'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Copperhead. У дослівному перекладі Copperhead з англійської означає – мідянка. Найпоширеніше використання цього слова стосується до змії Мідянки, яка має коричневу, мідну шкіру. Плоди мають теж мідний, червоно-коричневий колір. Рідше мідянкою називають мідний посуд.

2. Історія: автор сорту селекціонер Блейн Хортон. Створений був приблизно в 2010 році. З лінії так само були відібрані сорти «Pit Viper» і «Aftershock».

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий і тривалого плодоношення. Можна вирощувати як в теплицях, так і у відкритому грунті. Кущ 100-120 см., штамбовий, охайний. Стовбур товстий, потужний. Лист простий, темно-зелений, зморшкуватий, красивий.

4. Як формувати: сорт Copperhead можна не формувати. Досить підв'язувати. Без формування може зрости приблизно 4-8 потужних стебел, але вони прямостоячі і їх зручно підв'язувати. Пасинки можна не видаляти.

5. Форма і маса плоду: за формою приплющено-округлі, трохи приплющені, рідко з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса плоду 60-100 грамів.

6. Колір томатів: плоди в технічній стиглості зеленуваті, під час дозрівання стають червоно-коричневими або, точніше, мідними. Біля плодоніжки залишається зелена «корона» - пляма. Але вона нетверда, це особливість сорту. А в розрізі! Смарагдово-зелений, як камінь смарагд. Дуже гарний, насичений колір.

7. Смакові якості: солодкі з помітною кислинкою, дуже соковиті, аромат фруктовий, пряний. Структура м'якоті масляниста. Дуже смачний!

8. Використання: універсальний. Для ароматних салатів, для соку, соусу, консервації на зиму.

Сорт томату Copperhead показав себе стабільно. Хоча автор розповів, що у нього були кущі, на яких з'явилися смужки – проявилась інша лінія. На всіх наших кущах плоди були правильного забарвлення. Здивував шикарним урожаєм. Втомилися збирати!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий