Томат «Dwarf Arctic Rose»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Dwarf Arctic Rose (читається як «Дворф Арктик Роуз», перекладається як «Карликова арктична троянда»). В інших джерелах цей сорт томату називається Арктична Троянда, Гном Арктична троянда або Гном Арктик Роуз.

2. Історія: сорт був отриманий у рамках проекту Dwarf Tomato Project. Був виведений в 2005 році в Австралії Патриной Нуске Смол (Patrina Nuske Small) шляхом схрещування сортів Budai Torpe і Black from Tula. Робочою назвою було Grumpy. Подальша селекційна робота була проведена Шеррі Шизл (Sherry Shiesl) і Сьюзан Бейлі (Susan Bailey) з Аляски (США), які і дали ім'я нового сорту. Потім сорт був доопрацьований Тедом Мэйденом (Ted Maiden) з LaFollette (Теннессі, США). Вперше був представлений і випущений компанією Casey's s Heirloom Tomatoes (Канада) в 2012 році.

3. Характеристика рослини: томат сорти Dwarf Arctic Rose ранньостиглий. Низькорослі кущі, детермінантні, штамбові, 50-60 см у висоту. Лист картопляного типу.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування, але бажано підв'язувати.

5. Форма і маса плоду: плоди плескатоокруглі, салатного типу, по 80-150 грам.

6. Колір томатів: плоди красивого рожевого кольору.

7. Смакові якості: смак солодкий з кислинкою, освіжаючий. Аромат томатний. Стінки товсті, але всередині м'якоть дуже соковита.

8. Використання: томат Арктична Троянда прекрасний для свіжих салатів. Придатний для приготування соків, соусів і пасти.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий