Томат «Дрова»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Дрова.

2. Історія: сорт родом з Росії. Оригінатор сорту – агрофірма «Аеліта». Свою назву сорт отримав завдяки незвичайній формі грон, що нагадують мініатюрну оберемок дров. Невеликий кущ, густо обвішаний довгими, рівними плодами, схожими на поленца, дійсно асоціюється з купкою дров. Включено до Держреєстру РФ в 2019 році.

3. Характеристика рослини: томат сорту «Дрова» — середньостиглий. Кущ невисокий, компактний, штамбовий. Досягає у висоту при вирощуванні у відкритому грунті 60-80 див. Кисті прості, зав'язуються плоди дружно, і цілими гронами важко звисають до самої землі. Врожайність цього сорту просто перевершує будь-які очікування!

4. Як формувати: бажано підв'язувати стебла, на яких зав'язалося багато плодів.

5. Форма і маса плоду: плоди перцевидные, по 7-10 см в довжину, часто роздвоєні в кінці. Маса 80-120 гр.

6. Колір томатів: червоні без зеленої плями біля плодоніжки.

7. Смакові якості: смак солодкуватий з яскраво вираженим томатним ароматом. У розрізі ви побачите одну м'якоть – щільну, м'ясисту, цукристу, насіння дуже мало.

8. Використання: сорт «Дрова» багато люблять консервувати цілком з-за зручної форми. А які густі кетчупи і томатні пасти виходять! І хто не любить соковитих салатів, тому як раз підійде цей сорт. Довга форма дозволяє нарізати помідор рівними, однаковими кружечками. Таким же чином можна заморожувати в морозилці, для зимового використання. Дуже практичний сорт!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий