Томат «dean's Brad Gates»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: dean's Brad Gates (читається Дінс Бред Гейтс). В інших джерелах називається Бред Гейтс Діна, Дін Бред Гейтс.

2. Історія: автор сорту Dean Slater. Названий на честь популярного селекціонера Бреда Гейтса (Brad Gates, Wild Boar Farms). Створив Дін, названий томат в честь Бреда. Тобто сорт «Бред Гейтс» від Діна. Молодий сорт, 2016 р. випуску. Тому, припускаємо, можуть бути незначні відхилення.

3. Характеристика рослини: томат dean's Brad Gates середньостиглий. Добре росте у відкритому грунті. Сорт середньорослий, досягає у висоту 100-120 см. Стебло товстий. Лист картопляного типу. В стадії розсади і у молодої рослини, висадженого у відкритий грунт, проявляються декоративні, світлі плями на листі – вариегатность. Пізніше, по мірі наростання нової листя, вони зникають. В кисті зав'язується 10-15 плодів.

4. Як формувати: можна вести в 3-4 стебла з подвязыванием і пасынкованием. Надмірно пасинкувати не рекомендується. Інакше це позначиться на врожайності.

5. Форма і маса плоду: форма округло-серцеподібна, з більш чи менш вираженим «носиком» на плодах. Маса 20-30 грам.

6. Колір томатів: червоно-помаранчевий фон прикрашають жовті смужки. У розрізі м'якоть червоно-малинова.

7. Смакові якості: dean's Brad Gates солодкий з легкою, приємною кислинкою і томатним ароматом. Стінки щільні. Всередині соковита м'якоть.

8. Використання: для свіжих салатів, соусів. Також підійде для цільноплодової консервації.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий