Томат 'Dancing With Smurfs'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Dancing with smurfs. Що в перекладі означає Танці зі смурфами.

2. Історія:
створив селекціонер Том Вагнер (Вашингтон, США). Випущений в 2012 році і пропонується на комерційній основі New World Насіння & Tubers. Названий на честь мультсеріалу про гномів - смурфів.

Смурфи - це людиноподібні істоти, яких придумав і намалював П'єр Кюлліфор (псевдонім Пейо). Вперше смурфіки були представлені в журналі коміксів 'Le Journal de Spirou' в 1958 році. Мультфільм почав зніматися в 1980-х роках.

Цікава історія про те, як Пейо придумав смурфів. Коли він поїхав до лісу, то, на жаль, його автомобіль зламався. Він пів години чекав, що хтось з'явиться і допоможе йому. Але потім вирішив прогулятися по лісі. Коли Пейо побачив великі гриби, то в голову йому прийшла ідея про те, що в грибах живуть гноми. І коли він вже вирішив намалювати їх, то випадково переплутав фарби. І замість коричневого гнома намалював синього.

3. Характеристика рослини:
термін дозрівання сорту Танці зі смурфами середньостиглий, але тривалого плодоношення. Добре росте в теплицях та відкритому грунті. Кущ індетермінантний, високорослий, до 180 см. Стебло середньої товщини, лист картопляного типу, темно-зелений, з синюватим відтінком. Китиця проста і рідко проміжна. В китиці по 6-8 плодів.

4. Як формувати: можна вести в 2-4 стебла. Пасинкування і підв'язка обов'язкові.

5. Форма і маса плодів: форма плодів округла, маса 15-20 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення сорту Танці з смурфами таке ж дивна, як і у всіх антоціанових сортів-'індиго'. Біля черешку в технічній стиглості сині, а при повному дозріванні стають майже чорними з невеликою червоною плямою на вершині плоду, куди не потрапляли сонячні промені. У розрізі плоди червоні.

7. Смакові якості:
смак солодкий. Якщо томату не вистачало сонця або харчування, то з'являється легка кислинка. Аромат томатний, з фруктовими, екзотичними нотками, приємний, що освіжає. Структура м'якоті масляниста, соковита, в міру м'ясиста.

8. Використання: використовувати в першу чергу для свіжого споживання-салати, прикраси, гарніри і закуски. Так само придатний для зимових переробок. Зберігаються плоди недовго після збору при повному дозріванні, 3-4 дні. Шкірочка тонка, але на кущу не тріскалася.

Сорт Dancing with smurfs випускався в 2012 році приблизно як стабільний. Лише у поодиноких випадках виявлявся брак антоціану. Наші рослини показали стабільні характеристики з красивими, яскравими плодами. Так само варто пам'ятати, що речовина антоціан з'являється активніше при достатньому сонячному освітленні.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий