Томат «Chocolate Stripes»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Chocolate Stripes (читається як «Чоколет Страйпс», перекладається як «Шоколадні смужки»). В інших джерелах також відомий як Шоколад смугастий, Шоколадний смугастий, Смугастий шоколад і Шоколадні смуги.

2. Історія: сорт родом із США. На знаменитому фестивалі Carmel TomatoFest був включений до трійки кращих за смаком сортів. Був виведений Джоном Зигелем (John Siegel) з р. Ковінгтон (штат Огайо, США) в результаті схрещування відомого сорту від Тома Вагнера Schiemmeig Creg і невідомого рожевого томату округло-плескатої форми. Сорт був представлений ежегоднику SSE Елом Андерсоном (Al Anderson) з р. Трой (штат Огайо, США) у 2007 році.

3. Характеристика рослини: раннього терміну дозрівання. Відмінно росте як у відкритому грунті, так і в теплиці. Кущ середньорослий, але детермінантний, досягає висоти 180 см, Стійкий до захворювань.

4. Як формувати: можна вирощувати в 1 або 2 ствола.

5. Форма і маса плоду: плоди плескато-округлі, на вершинній частині можуть бути западини або горбки, що робить кожен плід унікальним. Маса плодів 300-400 грам.

6. Колір томатів: дуже гарні плоди за кольором – бордові з коричневим відтінком і з частими смужками зеленого і червоного кольору. М'якоть така ж красива, темна за кольором.

7. Смакові якості:
смак дуже приємний, солодкий з фруктовим післясмаком. М'якоть м'ясиста, в міру соковита.

8. Використання: прекрасний сорт для свіжого споживання, прикраси страв. Добре підходить для будь-якої зимової переробки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий