Томат 'Cherokee Purple Heart'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Великі, темні серця з чудовим смаком.

1. Оригінальна назва:
Cherokee Purple Heart. Так само може називатися Черокі пурпурове серце, Черокі пурпл серце, Черокі фіолетове серце.

2. Історія:
це різномаїття виявив томатовод Рок Ангієр (Rock Angier, Північна Кароліна) з сорту Cherokee Purple в 2009 році. Потім компанією Victory Seeds комерційно введений в 2013 році.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання сорту Cherokee Purple Heart середньостиглий. Кущ індетермінантний, середньорослий, до 180 см. Стебло тонке, ліановідне, листя тонке, обвисле. Квіткова китиця проста, зав'язується  4-5 плодів.

4. Як формувати: формувати можна в 1-2 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: форма плоду серцеподібна, витягнута, дуже красива. Маса 200-400 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення плодів томата Черокі пурпурове серце від фіолетово-бордового до коричневого. Всередині м'якоть пурпурово-червона, яскрава.

7. Смакові якості: смак чудовий, солодкий, з насиченим, томатним ароматом. Освіжаючий. Структура м'якоті масляниста, ніжна.

8. Використання: для свіжих салатів і смачного, темного томатного соку. Зберігаються плоди недовго, шкірка тонка. Поливати під час дозрівання плодів не рекомендуємо.

Сорт стабільний. Добра зав'язуваність плодів, не зважаючи на слабкий кущ. У багатьох регіонах є спостереження, що дозріває трохи раніше свого батьківського сорту Cherokee Purple.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий