Томат 'Синя Груша Духова'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Багато хто рекомендує мати ці двоколірні, великі 'груші' - томати!

1. Оригінальна назва: Синя груша. Так само може називатися Синя груша Духова або Blue Pear.

2. Історія: творець цього шикарного сорту - український селекціонер Руслан Миколайович Духов. Наскільки відомо, для створення Синьої груші були підібрані батьківські сорти Bleve P-20 та Black Pear.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Урожайний сорт як для теплиці, так і для відкритого грунту. Кущ індетермінантний, високий, 150-180 см. Стебло середньої товщини, лист простий. Квіткова китиця проста і в ній 5-6 плодів.

4. Як формувати: сорт Синя груша можна формувати в 2-3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: форма плоду Blue Pear грушовидна, іноді з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса 100-150 грамів. На перших гронах зав'язуються плоди і по 200 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення томату Синя груша унікальне. Насичений, синьо-чорний колір антоціану покриває плід біля черешка. Інша частина плоду внизу набуває червоно-коричневого, шоколадного кольору. У розрізі темно-червоні.

7. Смакові якості: смак делікатесний. Дуже солодкий, з пряними нотками, насичений, яскравий. Структура м'якоті більш масляниста. Плоди в міру м'ясисті і соковиті.

8. Використання: універсальний. Від салату до консервації цілими. Від соку до пасти. Зберігаються плоди після збору врожаю приблизно 4-5 днів. Тріщин на шкірці не було.

Сорт стабільний, за винятком реберець біля плодоніжки. У нас плоди були рівномірні. Але знаємо, що у деяких городників були форми з більш глибокими ребрами. Це незначне відхилення може бути пов'язане з холодною погодою ночами, коли квіти зростаються і утворюють плоди з гранями.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий