Томат 'Blue Bayou'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Blue Bayou (читається як «Блю Баю», перекладається як «Блакитний потік»). В інших джерелах цей сорт також називається Блакитна Стариця, Блакитна Бухта, Блакитний Струмок або Синій Струмок.

2. Історія: Автор сорту – відомий селекціонер Тому Вагнер (Tom Wagner) із США. Даний томат – один з його найкращих синеплодных сортів. Сорт був представлений світу в 2012 році компанією Тома Вагнера New World Насіння & Tubers.

3. Характеристика рослини: це середньостиглий, екзотичний сорт з надзвичайно красивими плодами. Кущ індетермінантний, висотою 150-170 див.

4. Як формувати:
цей сорт потрібно формувати в один стовбур.

5. Форма і маса плоду: маса плодів у середньому невелика, по 60-70 грам, але бувають і по 100 грам.

6. Колір томатів:
при дозріванні вони синьо-зелені, потім стають червоно-синіми. З сонячної сторони томати зовсім чорні! У розрізі темно-червоні.

7. Смакові якості:
смак солодкий, фруктовий. Ніби не томат, а якийсь заморський фрукт! Сподобається дітям. М'якоть соковита, ніжна.

8. Використання:
з-за наявності антоціанів (речовини, які забарвлюють плоди в синій, чорний кольори) ці помідори дуже корисні для здоров'я, особливо тим, у кого поганий зір і тонкі стінки судин. Привабливо виглядає в банках (консервація), але краще ці томати вживати в салатах або соках. Незвичайне прикраса не тільки для Вашого городу, але й для святкового столу!


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий