Томат 'Black Beauty'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Самий чорний помідор у світі!

1. Оригінальна назва: Black Beauty. Так само може називатися Блек Бьюті, Чорна краса або Чорна красуня.

2. Історія: Створив цей сорт Brad Gates (Wild Boar Farm .Califorina, USA). Він є нащадком сортів Pink Berkeley Tie-Dyu і Indigo Apple. Остання форма ретельно відбиралася протягом 5 років. В результаті тепер кожен може насолоджуватися цим унікальним шедевром з Ферми Диких Кабанів (томатні поля Бреда). На виставці томатів в 2015 році томатний любитель Дейв Кайзер спробувавши його, сказав, що це самий смачний томат, який він їв.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання томату Black Beauty середньостиглий, тривалого плодоношення. Добре росте в теплицях та відкритому грунті. Кущ індетермінантний, високий, до 2 м. Стебло средньої товщини, листя прості. Квіткова китиця проста й іноді подвійна. На китиці 5-6 плодів.


4. Як формувати: можна вирощувати в 1-2 або 3 стебла. Пасинкувати й підв'язувати обов'язково.

5. Форма плоду: форма плодів Чорної красуні приплющено-округла. Маса 150-200 грамів.

6. Колір томатів: це самий темний з усіх відомих томатів. Рівень антоциана дуже високий. І, особливо на прямих сонячних променях, плоди стають максимально чорними. Всередині бордово-червоний.

7. Смакові якості: смак чудовий - дуже солодкий, з легкою кислинкою. Аромат томатно-фруктовий, яскравий. Структура м'якоті масляниста. Досить м'ясисті і в міру соковиті.

8. Використання: томат Black Beauty краще споживати у свіжому вигляді, тому що антоціан дуже корисний для здоров'я - і для дітей, і для дорослих. Такий сорт шкода використовувати для консервації. Зберігання плодів відмінне, лежкий сорт. Так само томати можуть просто довго висіти на кущу.

Сорт в 2015 році був випущений як стабільний. Менш темні і не такі солодкі плоди можуть бути, якщо кущі загущені листям або томат росте в тіні.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий