Томат 'Antho Striped Dwarf'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Незвичайний, врожайний томат-гном з корисним для здоров'я антоціаном.

1. Оригінальна назва: Antho Striped Dwarf. Так само може називатися Анто Страйпед Дварф або Гном смугастий анто, Смугастий гном Енто.

2. Історія: автор сорту - селекціонер Марк МакКаслин (Mark McCaslin, Frogsleap Farm, USA). Новинка 2015 року.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Добре росте у відкритому грунті та теплицях. У теплиці дозріває швидше-середньоранній. Кущ детермінантний, середньорослий, 100-120 см. Будова куща більше деревовидна, кущ міцний. Стебла товсті. Лист простий, темно-зелений, широкий, зморшкуватий. Квіткова китиця проста і на ній зав'язуються по 5-6 плодів.

4. Як формувати: формувати сорт Antho Striped Dwarf бажано в 3-4 стебла. Якщо Ви не будете формувати цей сорт, то потрібно видаляти зайві пасинки на 3-4 стеблах і підв'язувати до кілка або до горизонтальної опори кожне велике стебло.

5. Форма і маса плоду: форма плоду округла, рівна. Маса 40-60 грамів.

6. Колір томатів:
забарвлення томату Гном смугастий анто багатобарвне, привабливе. Біля плодоніжки проявляється синій, майже чорний антоціан. Інша частина плоду по мірі дозрівання з оливково-жовтого з рожевим переходить в цегляно-червоний з коричневими і помаранчевими смугами. Томат-хамелеон. У розрізі червоний.

7. Смакові якості:
смак солодкий з невеликою, приємною кислинкою. Аромат багатий, складний, томатно-фруктовий. Структура м'якоті олійно-пісочна, ніжна. М'якоть м'ясиста і в міру соковита.

8. Використання
: для свіжого салату, гарніру, переробки на зиму. Зберігаються плоди кілька днів після збору врожаю. Шкірка не тріскалася.

Сорт стабільний і дуже врожайний. У рідкісних випадках, якщо буде недостатньо сонячного освітлення, то плоди можуть бути менш яскравими.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий