Томат 'AH Scorpii'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: AH Scorpii (читається як «ЕйЕйч Скорпіо», перекладається як «АН Скорпіона»). Також відомий як АН Скорпіона, АН Сузір'я Скорпіон або Скорпіон.

2. Історія: сорт родом з США. Був виведений селекціонером Дейлом Тёрбером (Dale Thurber) в 2017 році в результаті схрещування сортів Hoy (стародавнього сорту-реліквії родом із Західної Вірджинії, США) і Delicious. Сорт отримав назву на честь червоного надгіганта, змінноїзірки під назвою «АН Скорпіона» в сузір'ї Скорпіона.

3. Характеристика рослини: томат AH Scorpii середньостиглий. Сорт високий, індетермінатний, до 2 метрів у висоту. Стебла товсті, листя прості. Квіткова кисть проста, зав'язується 3-4 великих плоди.

4. Як формувати: не більше 2 стебел, з пасинкуванням і підв'язки. Кисті з плодами теж бажано підв'язувати.

5. Форма та маса плода: плоско, салатний тип, від плодоніжки розходяться неглибокі ребра (пишні плечики). Маса 500-800 грам, а й можна отримати плоди понад 1 кг. Дуже великоплідний сорт.

6. Колір томатів: не дивлячись на опис червоної зірки, в честь якої він названий, плоди мають рожевий колір. Усередині м'якоть теж рожева.

7. Смакові якості: сорт томата АН Скорпіона солодкий з кислинкою. Аромат яскравий, томатний. Стінки товсті, м'ясисті, можуть бути всередині невеликі порожнечі через ребристості. Цукристі на розломі.

8. Використання: один плід - один смачний салат. Також для соків, соусів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий