Томат 'Siletz'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Siletz. В інших джерелах може називатися Сілетц.

2. Історія: створений доктором James Baggett з Oregon State University і випущений в 1994 році. Поліпшена версія батьківського сорту Oregon Spring, який теж є в нашому каталозі. Siletz призначений для вирощування в холодному кліматі. Також Сілетц – місто в окрузі Лінкольн, штат Орегон, США.

3. Характеристика рослини: томат Siletz ранній. Можна вирощувати у відкритому грунті і в тепличних умовах. Кущ детермінантний, розгалуджений, до 80 см. Лист простий,темно-зелений. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Потрібно тільки підв'язувати самі довгі стебла і по мірі розростання обрізати нижнє листя, щоб кущ продувався і не загущувався.

5. Форма і маса плоду: плоди у сорту Siletz округлі, з ледве помітними гранями біля плодоніжки. Маса 100-150 грамів.

6. Колір томатів: в технічній стиглості зелені з темно-зеленим ореолом  біля плодоніжки. При повному дозріванні колір стає червоним.

7. Смакові якості: Siletz має стандартний смак червоноплідних томатів. Солодко-кислий з яскравим томатним ароматом. Досить хороший смак для раннього сорту, не зважаючи на те, що особисто нам подобаються  переважно зеленоплідні сорти. Стінки дуже товсті, шкірка щільна, насіння мало. М'якоть більше цукриста.

8. Використання: для свіжих салатів, густих соусів. Ідеальний для консервації цілими плодами. Стійкий до весняних похолодань.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий