Томат 'Golden Treasure'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Golden Treasure. Дослівний переклад – Золотий скарб. Англійською читається як Голден треже (treZHer).

2. Історія: це старий сорт і історія про нього не збережена. Рідкісний, непоширений сорт. Представила приватна компанія в Орегоні Territorial Seeds Company , яка належить Tom і Julie Johns. Цей сорт цінується за те, що він призначений для тривалого зберігання.

3. Характеристика рослини: томат Golden Treasure пізньостиглий! Добре росте у відкритому грунті та в теплицях. Кущ високий, індетермінантний, до 2 метрів. Стебло товсте, листки прості. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-6 плодів.

4. Як формувати: краще всього вести Golden Treasure в 2-3 стебла. Вимагає пасинкування і підв'язки.

5. Форма і маса плоду: плоди приплющено-округлі, рівні. Маса 150-250 грам.

6. Колір томатів: світло-жовті, при повному дозріванні набувають помаранчевого відтінку. М'якоть жовта.

7. Смакові якості: томат Золотий скарб на диво смачний. Солодко-кислий, як і належить бути пізнім сортам. Але аромат зберігається добре, навіть при зберіганні. М'якоть цукриста і злегка хрумка. Але це залежить від того, як плід дозріє.

8. Використання: для салату на Новий рік. В магазинних овочах, як відомо, багато нітратів, від яких можна отримати святкове отруєння. Тому не ризикуйте і вирощуйте Golden Treasure.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий