Томат 'Flaschentomaten'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Flaschentomaten. В інших джерелах називають Фляшентомат, Фляш, Томат Пляшкової форми.

2. Історія: німецький селекціонер Valery Zonn розгібридизував гібрид Corianne F1, тип Сан-Марцано. Це високорослий томат з невеликими, червоними, видовженими плодами, довжиною 4-5 см. В результаті він отримав більш врожайний сорт з плодами довжиною більше 10 см. Гібрид Corianne F1 входив до групи так званих ' пляшкових томатів – Flaschentomaten (фляга, пляшка). Новому сорту він дав таке ж ім'я, що збігається з назвою цілої групи сортів.

3. Характеристика рослини: томат Flaschentomaten середньостиглий. Для відкритого грунту і теплиць. Високорослий, індетермінантний, 180 см, Стебло не дуже товсте, але і не ліановидне, лист простий. Квіткова китиця проста, видовжена, зав'язується до 10 плодів!

4. Як формувати: можна вести в 2-3 стебла з обов'язковою підв'язкою та пасинкуванням.

5. Форма і маса плоду: томати довгі, тип «сан-марцано», з гострим носиком або навпаки, з поглибленням на вершині. Маса плодів 50-100 грамів.

6. Колір томатів: червоний.

7. Смакові якості: сорт Flaschentomaten солодкий, але без фанатизму. Аромат томатний. Суцільна м'якоть, насіння дуже мало!

8. Використання: його привабливість полягає в тому, що плоди мають підвищений вміст сухих речовин. А це означає, що томат Фляш просто ідеальний для цільноплодової консервації. З нього виходять густі, ароматні пасти та соуси. А для в'ялення просто знахідка! І В салат порізати кружальцями без зайвого соку по дошці – одне задоволення. На піцу, омлет, ой, та що там говорити!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий