Томат 'Dwarf Saucy Mary'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Dwarf Saucy Mary. Перекладається як Гном Зухвала Марія, але називати краще без перекладу - Дварф Саусі Марі.

2. Історія: у 2012 р. створено в рамках проекту Dwarf Tomato Project. Представлений публіці в 2018 р. Спочатку перехрещення зробила якась Sherry Long. Відбір і стабілізацію провели Craig LeHoullier та інші учасники проекту. Сорт названий на честь дружини Крейга.

3. Характеристика рослини: томат Dwarf Saucy Mary середньостиглий для відкритого грунту. Кущ міцний, штамбовий, детермінантний, низький, до 80 см. Лист простий, але великий, зморшкуватий, темно-зелений. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-6 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Потрібно тільки підв'язувати самі довгі стебла і по мірі розростання обрізати нижнє листя, щоб кущ продувався і не загущувався.

5. Форма і маса плоду: форма видовжено-сливовидна з гострим «носиком». Маса 100-150 грамів.

6. Колір томатів: на світло-зеленому тлі проявляються темно-зелені смужки і штрихи. Забарвлення нагадує сорт «Green Sausage», але більше великий, «пузатий».

7. Смакові якості: сорт томату Dwarf Saucy Mary має міцний, солодкий з кислинкою смак і приємний аромат з нотками ківі. Стінки товсті, але й достатньо соку. М'якоть масляниста.

8. Використання: для свіжих, корисних салатів, нарізки на бутерброди, піцу, для консервації, соків і соусів. Після очищення насіння можна використовувати м'якоть для в'ялення. Радує розміром плодів та компактністю куща.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий