Томат 'Dwarf Lemon Ice'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Dwarf Lemon Ice. Перекладається як Гном Лимонний лід, але краще використовувати оригінальна назва без перекладу – Дварф Лемон Айс.

2. Історія: черговий красень від Dwarf Tomato Project. Створено Patrina Nuske Small в 2007 році з сортів Anna Banana Russian і Роза Вітрів. Робоча назва була Nosey F1. Далі відбір та ім'я сорту дала волонтер Linda Black.

3. Характеристика рослини: томат Dwarf Lemon Ice середньостиглий. Можна вирощувати у відкритому грунті і в тепличних умовах. Кущ штамбовий, детермінантний, до 100 см. Лист простий, але великий, злегка зморшкуватий. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Потрібно тільки підв'язувати самі довгі стебла і по мірі розростання обрізати нижні листя, щоб кущ продувався і не загущувався.

5. Форма і маса плоду: плоди у сорту Dwarf Lemon Ice серцеподібні, акуратні, гладкі. Маса 100-150 грамів.

6. Колір томатів: світло-лимонний колір плодів робить кущ ошатним. Зелена пляма біля плодоніжки при повному дозріванні зникає.

7. Смакові якості: Dwarf Lemon Ice має хороший, збалансований, солодкий смак з невеликою терпкістю. Аромат легкий, освіжаючий. Стінки товсті, дуже м'ясисті плоди.

8. Використання: для свіжих салатів, нарізання, гарнірів, соусів, пасти і піци. Підходить для дієтичного харчування для людей, які страждають на алергію на продукти з червоним забарвленням. Будьте здорові!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий