Томат «Dwarf Franklin County»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Dwarf Franklin County (читається Дварф Франклін Каунті). В інших джерелах називається Дварф Франклін Каунті, Дварф Округ Франклін.

2. Історія: відноситься до Dwarf Tomato Project. Patrina Nuske Small створила лінії Wishful (батьківські сорти Farmers Market Bicolor з Dwarf Recessive (крос) в 2007 році. З цього «сімейства», ліній Сьюзан Оливерсон (Susan Oliverson) відібрала Dwarf Franklin County. В стабілізації цього сорту брали участь Craig LeHoullier, Jeff Bayes і Jay Scott. Стабілізація велася з 2007 р. по 2017 р. Представлений в 2018 році.

3. Характеристика рослини: томат Dwarf Franklin County середньостиглий. Відмінний сорт для відкритого грунту та контейнерного вирощування. Сорт низькорослий, детермінантний, виростає до 100 див. Стебло товсте, листки картопляного типу, невеликі, зморшкуваті. В кисті зав'язується 4-6 плодів.

4. Як формувати: не потребує пасинкування. Всі самі довгі стебла бажано підв'язати.

5. Форма і маса плоду: форма плоськоокруглая з рідкісними ребрами. Маса 30-50 грам. За формою схожі на великі сорти, в народі звані «біфштекси», але невеликого розміру.

6. Колір томатів: яскраво-червоні. У розрізі м'якоть червона.

7. Смакові якості: Dwarf Franklin County має солодкий смак з гармонійною кислинкою. Аромат яскравий, томатний. Дуже соковитий!

8. Використання: чудовий сорт для соковитих салатів і соків, соусів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий