Перець 'Yellow Monster'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12-15 НАСІНИН

1. Оригінальна назва: Yellow Monster. В інших джерелах називають Жовтий монстр.

2. Історія: невідома. Походження - США.

3. Характеристика рослини: перець Yellow Monster пізній. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Сорт низькорослий, 50-60 см, розлогий.

4. Як формувати: бажано підв'язати самі довгі стебла, щоб вони не зламалися через тяжкість плодів.

5. Форма і маса плоду: форма кубовидна, і частіше кубовидно-витягнута з яскраво вираженими, нерівними гранями. У довжину плід може бути 20 см, в діаметрі біля черешка 10 см. Маса 250-400 грамів. Але ніяк не 1 кг. як стверджують інші джерела, при цьому показуючи на фото стручковидні жовті перці за типом Раміро. Yellow Monster – сорт гігант, але в ньому мало насіння ,  всередині плодів більше порожнечі. Він прекрасний своїм розміром, але оптимальна вага перців, вирощених на українських (і ближніх) землях без особливого догляду 300 грамів .

6. Колір перців: в технічній стиглості зелений. При повному дозріванні плоди стають яскраво-жовтими, але іноді можуть залишатися зелені мазки. І це як раз робить перці унікальними!

7. Смакові якості: Yellow Monster солодкий, соковитий, хрусткий, ароматний. Стінки товсті, приблизно 4-5 мм.

8. Використання: та на нього тільки дивитися треба. Ну, можна, звичайно, салат порізати. Використовують у зимовій заготівлі, консервації. Можна зафарширувати і в духовку! Потім «шайбами» відрізати і їсти. Їсти і переглядати літні фотографії вашого перцю.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре