Перець 'Bhut Jolokia Caramel'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12-15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Bhut Jolokia Caramel. Також може називатися Caramel Bhut Jolokia, Caramel Ghost Chilli, Caramel Bhut Jolokia aka Ghost, Caramel Ghost. Бхут Джолокія Карамель, Карамель Привид.

2. Гострота за шкалою «Сковилла»: 800,000 – 1,000,000 одиниць Scoville.

3. Історія: Про цей перець можна переглянути  відео від Michael Montes
Нам відомо, що цей сорт виведений з сорту Bhut Jolokia Chocolate.

4. Характеристика рослини: кущ середньорослий, 80-100 см. Підв'язка не обов'язкова, але може знадобитися, залежить від місця зростання. Стебла товсті, що ростуть вгору або горизонтально. Добре росте в теплиці або парнику під агроволокном, тобто, любить тепло.

5. Як формувати: сорт Bhut Jolokia Caramel можна не формувати. Можливо, потрібно буде підв'язати головний стовбур до кілочка.

6. Форма і маса плоду: краплевидна форма зі зморшкуватою поверхнею. Маса плодів 7-10 грамів. Стінки тонкі і соковиті.

7. Колір томатів: в технічній стиглості світло-зелені. При повному дозріванні карамельно-коричневі.

8. Смакові якості: солодкий. Гострота дуже сильна, гріє, обволікає. Аромат фруктовий, яскравий, заповнює всю кімнату при нарізці.

9. Використання: для ароматних, гострих соусів, приправ, сушіння, настоянки.

Справжні цінителі будуть в захваті від цього перцю. Не всі зможуть його просто так їсти. Але він такий ароматний і солодкий спочатку, що дуже хочеться його пробувати знову і знову. Дайте джигиту «Bhut Jolokia Caramel» – він буде в шоці і захваті! Нам перець дуже сподобався за забарвленням, формою, смаком і ароматом. Молодий сорт, гідний уваги.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре